Na początku tego roku, zrodził się w mojej głowie taki pomysł, aby stworzyć pierwszego w moim życiu ebooka. Natomiast w ubiegłym roku nasłuchałam się od kilku osób obserwowanych w internecie, o tym, że warto mieć newsletter, listę mailingową.

Postanowiłam, że obie te rzeczy połączę w jedną całość.

I tak kombinowałam z założeniem newslettera, testując sukcesywnie przepisy i robiąc zdjęcia.

Nastał ten finiszowy moment, kiedy to oznajmiam Światu – znaczy się Wam, moi drodzy czytelniczy, że wszystko jest już gotowe!

O mini ebooki "15 przepisów na słodko"

Jak już wiesz z wstępu, ten ebook powstawał przez ostatnie miesiące. Początkowo zakładałam, że moja praca ujrzy światło dzienne gdzieś w połowie marca 2021 r. Niestety było to dość niedoszacowane. Brakowało mi wizji ile dokładnie przepisów znajdzie się w ebooku i jak będzie wyglądał pod względem wizualnym. Co oczywiście nie powstrzymywało mnie przed tym by sukcesywnie posuwać (w ślimaczym tempie) prace do przodu. Dopiero ostatnie zamknięcie w domach, z racji wyłączenia z pracy przedszkoli, stało się dla mnie bodźcem do tego by temat przycisnąć. I okazuje się, że wyrobiłam się przed otwarciem placówek oświatowych dla najmłodszych! Dla mnie, mamy dwóch córeczek, które powracają za moment do przedszkolnej rzeczywistości, to po prostu sukces 😀

Co znajdziesz w środku

W mini ebooku znajduje się dokładnie 15 przepisów na słodkie propozycje dań. Niektóre z przepisów to dodatki, które możesz używać zgodnie z sugestiami zawartymi w ebooku lub w dowolnej innej kombinacji. 

Każdy przepis zawiera również zdjęcie poglądowe, listę składników, ilość porcji, instrukcję wykonania oraz wartość kaloryczną i zawartość makroskładników.

Znajdziesz tu przepisy, którymi nigdy nie dzieliłam się w moich mediach społecznościowych.

Chcesz podejrzeć co jest w środku? Wyżej wstawiłam kilka zdjęć z ebooka wraz z stroną tytułową, a poniżej znajdziesz pełen spis treści.

Jak otrzymać ebook "15 przepisów na słodko"?

Wspomniałam już wcześniej, że postanowiłam, że stworzę jednocześnie newsletter oraz ebook. Wszystko dla tego, aby osoby, które zdecydują się powierzyć mi swoje dane (imię i adres e-mail) otrzymały ode mnie w podziękowaniu taki mały prezent. 

Zatem jeśli chcesz otrzymać ebook to wystarczy, że w okienku do zapisu zostawisz dane. Przyjdzie do Ciebie wiadomość mailowa, w której to będziesz musiał/a potwierdzić zapis. Ten krok musi zostać wykonany, inaczej zapis nie dojdzie do skutku.

Kiedy klikniesz w link potwierdzający zapis, po chwili otrzymasz wiadomość, w której to znajdziesz link do ebooka. Możesz też go z tej strony pobrać na swój komputer lub urządzenie.

Jeśli martwisz się, że pozostawiając w moich rękach swój adres mailowy, narażasz się na zasypanie skrzynki masą wiadomości, to uspakajam, nic takiego nie mam w planach. A nim newsletter na dobre wystartuję również minie chwila, ponieważ liczę, że zbierze się chociaż mała grupka osób. Zakładam, że wysyłka newslettera nie będzie częstsza niż 1-2 x w miesiącu. Na stronie Polityka prywatności znajdziesz więcej o kwestiach związanych z newsletterem.

Wszystko wiem, zapisuję się!

.

PS. Jeśli zostawiłeś/aś swoje dane, a któryś z maili (potwierdzający lub z ebookiem) do Ciebie nie dotarł, to sprawdź proszę foldery Oferty i SPAM. Być może właśnie tam czeka na Ciebie wiadomość. Jeśli jednak nadal nic nie masz, odezwij się proszę na mój e-mail (znajdziesz go w zakładce O mnie.

Smacznego!

Mam nadzieję, że Cię zachęciłam i pozostaniemy w bliższym kontakcie drogą mailową, a ty skorzystasz z stworzonych przeze mnie przepisów. Liczę, że tak właśnie jest, a mi pozostaje zakończyć, życząc Ci wiele radości z przygotowania i konsumowania słodkich, a zarazem prostych dań.

Dodaj komentarz